Micorosft gold certified Certifikát je dokladem kvality, kompetence a zkušeností při realizaci řešení u zákazníků
Prověrka NBU Prověrka Národního bezpečnostního úřadu - Stupeň "Vyhrazené"
ISO 9001:2000 ISO 9001:2000
Zavedení systému managementu kvality
ISO 27001 ISO 27001
Zavedení systému řízení bezpečnosti informací
další certifikáty...

Logistika / výroba

WeeklyReport

Aplikace WeeklyReport umožnila ve společnosti Perfeti van Melle zavést jasný monitoring důležitých logistických ukazatelů, zajistit pravidelnou komunikaci se zákazníky a kontrolovat tak lépe svůj trh. Aplikace tak navazuje na celé intranetové řešení, které je budováno již od roku 2002 a neustále rozvíjeno.

TNT On-line

Systém TNT online umožňuje zákazníkům společnosti TNT Post prohlížet aktuální stav distribuce svých reklamních tiskovin a zásilek a sledovat řešení veškerých problémů. Stovky distributorů pak mohou online hlásit stav zanesení jednotlivých lokalit v celé ČR a SR poskytují tak okamžitou zpětnou vazbu a informaci o průběhu jednotlivých kampaní. Systém je postaven na platformě ASP.NET a MS SQL.

Zálohování

Bezpečnost dat našich zákazníků patří k našim hlavním prioritám. Projekt zálohování dat ve společnosti Piccollo, dodavatele značek Chicco, Columbia a Loap, zajišťuje komplexní ochranu dat proti ztrátě. Zálohování je postaveno na zálohovacím modelu s cache. Tento model jednak umožňuje rychlou obnovu dat, která jsou uložena na backup serveru a zároveň poskytuje dostatečnou ochranu, která je zabezpečena zálohováním na offline média. Offline média jsou ukládána na bezpečné místo mimo budovu.

Budování datacentra Geis

Přepravní společnost je závislá na svém informačním systému. Z důvodu potřeby nepřetržitého provozu informačních systémů bylo vybudováno v centrále společnosti nové IT centrum. Při jeho výstavbě byl kladen důraz na spolehlivost a maximální odolnost proti možným omezením. Součástí řešení je rozsáhlá síť metalických a optických kabelů, zajišťující redundantní spojení mezi jednotlivými celky. Klimatizace pro tyto prostory je vybudována také v redundantním módu, kdy při výpadku kterékoli klimatizační jednotky je automaticky zvýšen výkon zbylých tak, aby byly pokryty nároky na chlazení všech provozovaných zařízení. Napájení je zabezpečeno robustním záložním zdrojem, jehož součásti jsou redundantně zajištěny proti výpadku kterékoli komponenty. Proti dlouhodobému výpadku je celý systém chráněn dieselovým agregátem o dostatečném výkonu. Tímto agregátem je zabezpečen provoz nejen informačních systémů, ale i systémů obslužných, tj. např. klimatizačního zařízení. Díky tomuto řešení je společnost schopna svým zákazníkům nabídnout služby s maximální jistotou spolehlivosti.

E-shop

E-shop společnosti UTC je postaven na platformě Zoner Inshop a poskytuje tak zákazníkovi všechny běžné funkce moderních e-shopů za velmi zajímavé pořizovací a provozní náklady. Design e-shopu je plně upraven pro potřeby společnosti, stejně tak i chování jednotlivých funkcí. Celý e-shop je synchronizovaný s informačním systémem společnosti a je tak pravidelně aktualizován dle katalogu a skladových zásob. Velkou předností řešení byla i rychlost implementace a současná bezproblémovost provozu.

Invio společnosti Geis CZ

Software Invio umožňuje zákazníkům společnosti Geis objednávat přepravu a definovat podrobné vlastnosti jednotlivého přepravovaného zboží. Zároveň aplikace umožňuje tisk štítků a předávacích protokolů. Veškeré zadané informace jsou odesílány do informačního systému zajišťujícího další operace s balíky nebo plánování jednotlivých svozů. Díky tomuto systému je možné optimální řízení svozů, je výrazně zrychleno předávání zásilek a zákazníci společnosti získávají rychle zpětnou vazbu. Systém byl spuštěn v roce 2007, v roce 2009 byl vytvořen i webový portál se shodnou funkčností. Systém je postaven na platformě ASP.NET, C#, Silverlight a MS SQL.

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pro společnost Plzeňský Prazdroj, a.s. byl vytvořen speciální workflow systém řešící celý proces návrhu a změny obalových materiálů. Systém obsahuje archiv všech materiálů, nad kterými probíhá redesign nebo tvorba nových materiálů. Do procesu vstupují různé subjekty (agentura, tiskárna, korektoři, vedoucí projektu) a aktivně tak ovlivňují chování procesu, tok informací a požadavků. Nástroj pro vizuální korektury byl realizován v technologii Silverlight, celý portál pak na platformě ASP.NET. Jako datové úložiště je užita databáze MS SQL.

Web

Webové stránky společnosti DRC Energy poskytují všem jejich návštěvníkům okamžitý přehled o poskytovaných technologiích a nabízených produktech včetně veškerých novinek. Web je tak důležitým médiem v informační strategii společnosti.

E-mailová komunikace

Elektronická komunikace v dnešní době patří mezi základní podpůrné nástroje úspěšného businessu. Jakožto certifikovaný Microsoft partner doporučujeme e-mailové řešení postavené na řešení MS Exchange serveru. Služeb Microsoft Exchange serverů využívá pro elektronickou komunikaci většina našich zákazníků.

 • 15 let zkušeností v oblasti informačních technologií
 • certifikace Národního bezpečnostního úřadu, ISO 9001 a 27001 a Microsoft Gold Certified Partner
 • flexibilní přístup k požadavkům zákazníka
 • unikátní výkoný helpdeskový systém
 • strategické umístění našich poboček pokrývající celou Českou republiku
 • vysoká kvalita poskytovaných služeb
 • velké množství referenčních zakázek a projektů z mnoha oborů
 • snižování nákladů prostřednictvím implementace nástrojů zvyšujících efektivitu poskytovaných služeb
 • přesný přehled o úrovni poskytovaných služeb a možnost jejich řizení dle potřeb zákazníka
 • kompletní správa IT
 • outsourcing
 • sw vývoj informačních systémů a internetových řešení
 • systémová integrace
 • informační bezpečnost
 • konzultace a poradenství
 • budování správa počítačových sítí
více...
Váš IT partner / Your IT partner