Micorosft gold certified Certifikát je dokladem kvality, kompetence a zkušeností při realizaci řešení u zákazníků
Prověrka NBU Prověrka Národního bezpečnostního úřadu - Stupeň "Vyhrazené"
ISO 9001:2000 ISO 9001:2000
Zavedení systému managementu kvality
ISO 27001 ISO 27001
Zavedení systému řízení bezpečnosti informací
další certifikáty...

Společnost

Skupina společností APOLLO vznikla ve 2. pol. roku 1991 a etablovala se na trhu v západočeském kraji jako přední dodavatel značkové výpočetní techniky. Díky kvalitním dodávkám výpočetní techniky a pozitivnímu přístupu k zákazníkům získala firma v průběhu roku 1992 pevné postavení na trhu i jako dodavatel komplexních řešení kabelážních systémů, počítačových sítí a kamerových systémů. Postupem času jsme se začali soustředit nejen na dodávky hardware, ale zejména na kvalitní servisní a podpůrné služby. V roce 2000 byla založena i pražská pobočka společnosti.

Jako jedni z prvních jsme začali nabízet outsourcingové služby zejména pro segment malých a středních zákazníků. Outsourcingový přístup ke všem zákazníkům, kdy se snažíme přebírat většinu rizik spojených s provozem IT, je v současné době základem většiny dnešních vztahů se zákazníky. V důsledku se tím spoří finanční a lidské zdroje zákazníkům.

Také masivní rozvoj internetu znamenal rozšíření služeb společnosti o divizi zabývající se vývojem a tvorbu nejenom internetových stránek, ale zejména intranetových aplikací vyvíjených na zakázku pro specifické potřeby zákazníků.

Činnost firmy se postupně vyprofilovala do několika oblastí, které jsou podrobněji zmíněny v sekci Služby. V každé oblasti je kladen důraz na nejvyšší úroveň kvality poskytovaného servisu a služeb. V jednotlivých oblastech jsou plně využívány dosavadní zkušenosti a je vycházeno z individuálních potřeb zákazníka. Snažíme se tímto přístupem uspokojit i nejnáročnější požadavky zákazníků.

Do budoucnosti si společnost klade za cíl dále zkvalitňovat poskytované služby a prohlubovat poznatky a znalosti v jednotlivých oblastech své činnosti. Ve své práci klademe nejvyšší důraz zejména na kvalitu naší práce a flexibilní přístup k požadavkům zákazníků.Partneři
Partneři Apollo Data
Váš IT partner / Your IT partner